Dezinfekce Ajatin

 Tuto dezinfekci jsme zakoupili zhruba před 2 měsíci v liberecké lékarně VITAL v obchodním centru Delta. Balení je praktické, díky průhlednosti máte možnost zjistit, kolik produktu vám zbývá, abyste stihli koupit další dřív, než vám dojde. Zároveň máte možnost zkontrolovat, jestli je desinfekce v pořádku (což by samozřejmě měla, pokud nemá prošlou trvanlivost). Co se týče data spotřeby, na našem výrobku je uvedeno, že se má spotřebovat do roku 2016. Myslím, že všechny domácnosti ocení tříletou trvanlivost.

 Jedná se o český výrobek, takže pro ty z vás, kdo rádi podporují české výrobce jako stvořený. Na obalu je uvedeno, že výrobce má sídlo v Jablonci nad Nisou. Dále je pod názvem uvedeno, že se jedná o Akut sprej, tedy o přípravek, který byste měli používat pouze, je-li to nezbytně nutné. Já přípravek používám při drobných poraněních jako je řiznutí nožem při vaření, puchýře z nepohodlných bot nebo lokálně při odstranění komedonů. Balení má 115 ml, takže se vejde do kabelky. Pokud máte v plánu výlet do přírody, určitě si sprej nezapomeňte vzít s sebou.   

 desinfekce

Co se týče složení, výrobce uvádí, že obsahuje účinnou látku BKC (alkyldimethylamonium bromidy), isoprpylalkohol, brilantní modř a vodu. Sprej nijak nevoní, ale ani nesmrdí. Není to ovšem neutrální vůně, je čistě alkoholová. Pokud máte doma například Alpu, dokážete si představit, jak desinfekce voní/smrdí. Sprej se však rychle vstřebá a po zápachu ani stopy. 

složení

Přípravek nás vyšel na 85 Kč, takže je dražší než zmiňovaná Alpa, nicméně o hodně lepší. Alpa má velké skleněné a těžké balení, které se ani nikomu nechce brát na cesty a navíc má mnohem výraznější alkoholový zápach než tento sprej. Po nanesení Alpy pokožka pálí, kdežto Ajatin jen trošku štípne a žádná bolest se nekoná. Ajatin je šetrnější a za to u nás získává krásné 3 hvězdičky. Kdyby byla cena ještě trošku nižší, dali bychom 4 hvězdičky, které by si svou kvalitou opravdu zasloužil.

 

Tip pro Vás : Úrazové pojištění s jednoduchým online formulářem!

Navštivte také

Doména www.linkaprotibolesti.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 10590 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.linkaprotibolesti.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář